beyaz pantolon
beyaz pantolon
Moda

Beyaz Kot Nasıl Kombinlenir?

Moda dünyasında bazı kıyafetler kurtarıcı parçalar olarak görülür. Beyaz kotlarda hemen her kıyafetle kombinlenebilir olmasından dolayı bu yıldız parçalardan biridir. Beyaz kot kombinleri hangi tarzı istiyorsanız kısa sürede o tarza bürünmenize yardım eder. Bir gün içerisinde beyaz kotunuzla sabah işe gitmek için çıkabilir, arkadaşlarınızla buluşmaya gidebilir ve ya davetlere katılabilirsiniz.

Beyaz Kot Pantolon Nasıl Kombinlenir?

beyaz-kot
beyaz-kot

Crop- Top & Beyaz Kot

Eğer skinny Jean ya da boru paçalı bir beyaz kotunuz varsa üzerine crop top dediğimiz göbeği açıkta bırakan parçalar deneyebilirsiniz. Sportif ve genç görünmeyi sağlayan bu kombinde saçlarınızı açık bırakacaksanız askılı crop top modelleri harika görünecektir. Ayrıca saçlarınızı toplamayı düşünüyorsanız yarım kollu ya da kısa kollu crop top tişörtler de harika görünmenizi sağlayacaktır. Bağcıklı tişört şeklindeki crop top modeller ile cool bir görüntü elde edebileceğiniz gibi sportif görünümünüzü de tamamlayabilirsiniz.

beyaz pantolon kombinleri
beyaz pantolon kombinleri

Tişört & Beyaz Kot

Sokak modasının en sevilen trendlerinin başında gelen tişört beyaz kot kombinleri her kadının kendi zevkini başarılı bir şekilde sergilemesini sağlıyor. Salaş bir tişörtle ya da neon renk tişörtlerle beyaz kot kombini için renkli ve farklı bir bütünlük sağlayabilirsiniz. Eğer seyahate çıkacaksanız ya da arkadaşlarınızla buluşmayı düşünüyorsanız beyaz kot ve tişörtler en hızlı ve en zevkli kombin seçeneklerinden biri olacaktır.

kot pantolon kombinleri-2
kot pantolon kombinleri-2

Blazer & Beyaz Kot

Klasik bir görüntü elde etmek istiyorsanız blazer ceketle kot kombini hazırlayabilirsiniz. İş görüşmeleri, mini yemek davetleri ve yeni tanışmalar için oldukça şık duran blazer ceket modellerinde siyah ve lacivert renk tonlarını seçebilirsiniz.

beyaz kot kombini nasıl yapılır
beyaz kot kombini nasıl yapılır

Denim ve Beyaz Kot Kombinleri

Beyaz ile mavinin uyumundan faydalanmak ve genç görünmek isteyenler için denim ve beyaz kot kombini deneyebilirsiniz. Denim bir gömlekle ya da tişört üzerine denim bir ceket, gömlekle harika bir kombin oluşturabilirsiniz. Fresh bir görüntü oluşturan beyaz kot kombinleri içerisine marin desenlerin serpiştirildiği atletler de kullanabilirsiniz. Spor ayakkabılar, dağınık topuzlar ve birkaç aksesuarla kombininiz tam olacaktır.

beyaz kot kombini
beyaz kot kombini

Gömlek ve Beyaz Kot Kombini

Gömlekler beyaz kotlar ile kombinlenebilecek en asil parçalardan biridir. Gömleğinizin modeli ve duruşu ne olursa olsun kot bir pantolon ile şık kombinler oluşturabilirsiniz. Gömlek kot kombini yaparken ayağınıza giyeceğiniz spor bir ayakkabı ile spor görünebilir ya da bir stiletto giyerek klasik ve ağır bir görüntü elde edebilirsiniz.

Beyaz Pantolon Kombinleri Hangi Renkler İle Yapılmalıdır?

Beyaz her renk ile uyumlu bir tondur. Bu nedenle beyaz pantolon kombinleri yaparken hemen her rengi kullanabilirsiniz. Ancak kombinlerinizde pantolon üzerine iki farklı parça kullanmayı düşünüyorsanız renk seçiminde daha dikkatli olmanız gerekir.

Üçlü Uyumu Yakalayın!

Beyaz kot kombinleri yaparken kullanacağınız ana tonlar siyah, lacivert, kırmızı ve gri olacaktır. Bu tonlar beyaz ile her zaman uyumlu olan ve her zaman modası geçmeyen renk tonlarıdır.

Sezonun Moda Renkleri!

Beyaz pantolonunuzla kombin yapacağınız zaman sezonun gözde renklerini seçerek tişört ya da gömleklerle kombin oluşturabilirsiniz. Genellikle yaz mevsiminde daha canlı renkler seçilirken kış mevsiminde ise soft tonlar kullanılmaktadır.

kot pantolon
kot pantolon

Beyaz Kot Kombinlerinde Ayakkabı ve Aksesuar Seçimi Nasıl Olmalıdır?

Beyaz kot pantolon kombinleri hazırlarken en sık kullanacağınız ayakkabılar sneakers modeller olacaktır. Rahat ve kot pantolonlar ile uyumlu olan bu ayakkabılar günlük kullanımda rahat etmenizi sağlar. Ayrıca özel bir görüşmeniz varsa ya da ofis kombini yapmayı planlıyorsanız stilettolar, babet ayakkabılar da seçebilirsiniz.

Arkadaşlarınızla görüşme yapacaksanız ya da alışverişe çıkmayı planlıyorsanız spor ayakkabılar kurtarıcı kombin parçanız olacaktır. Yaz mevsiminde beyaz kotların altına sandalet, terlik gibi parçalarda seçebilirsiniz. Aksesuar seçimlerinde beyaz kotların üzerine deri ince bir kemer ya da ayak bileğine tercih edilecek bir halhal kullanabilirsiniz. Takı olarak sade ve taşlı olmayan metalik ürünler seçebilirsiniz.

Yorum Yap

Yorum bırakmak için tıkla