Ünlülerle Evlenmiş 10 Normal Kişi

The Geyik

Muhtemelen hepinizin bildiği çok ünlü bir söz var: Baban zengin değilse bu senin suçun değil ama evlendiğin kişinin babası zengin değilse bu senin suçun. Bu sözden mi yola çıkmışlar bilinmez ama bu şanslılar ünlülerle evlenerek hayatlarını bambaşka bir aşamaya geçirmişler. Para, şöhret ne ararsan bir ünlü tavlama mesafesindeymiş meğer. O ünlüleri tavlayan şanslıları listeledik, bakıp bakıp şansınıza isyan edebilirsiniz.

1- Christian Bale

Oynadığı roller için alıp verdiği kilolar, oyunculuğu ve tabii ki yakışıklılığıyla gönülleri fetheden Bale, ünlü olmayan biriyle evlenme kararı aldığında milyonlarca hayranı şok olmuştu. Onun gönlünü çalan ise Winona Ryder'ın asistanlarından Sidi Blazic. 2000 yılında evlenen çiftin çok tatlı çocukları da var.

2- Prens William ile Kate Middleton 

Küçük kızlara anlatılan beyaz atlı prens masalının gerçek hayattaki hali işte tam bu evlilik. St. Andrew üniversitesinde okurken tanışan Prens ve Kate dillere destan bir düğünle evlendiler ve dünya tatlısı bir de çocukları var.

3- Matt Damon 

Er Ryan'ı Kurtarmak'tan Marslı'ya kadar birçok filmde hayatını tehlikeye atan Damon'ı kurtaracağız diye bir ömür harcadık. O ise 2005 yılında hayranlarından Luciana Bozan ile evlenerek büyük ödülü başkasına vermiş.

4- Kevin Jonas 

Jonas Brothers üyelerinden Kevin, kuaförü ile evlenerek, olayı bambaşka bir boyuta taşıdı. Yanlar kalsın üstlerden alabilirsin derken mi aşık oldu bilinmez. Mesaj açık: Şans her an yüzünüze gülebilir. 

5- Nicolas Cage

Filmlerde garson ile film yıldızı restoranda tanışıp evlense "Yok artık" diye tepki verebilirsiniz. Bu hikaye ise %100 gerçek. Nicolas Cage, 2004 yılında restoranda çalışırken gördüğü Alice Kim ile evlendi.

6- Julia Roberts

Kameranın önündeki ile arkasındaki kişi aşk yaşar mı? Sana bana olsa zor ama Daniel Moder bal kazanına düşmüş olacak ki Julia Roberts ile aşk yaşamış. Sonrasında da eşi olmuş. 

7- Adam Sandler

Jackie Sandler, bak soyadını da kapmış, öncesinde model olarak setlerde bir iki rolde yer almış. Sonra Adam Sandler'in kalbine giden yolu bulmuş ve filmlerde önemli rollere yükselmiş. 

8- John Travolta

Grease filmini izleyen tüm kadınlar gibi Kelly Preston da Travolta'ya aşık olmuş. Ben bu adamla evlenirim demiş ve 13 yıl sonra azmin zaferi, evlenmişler! Şimdi boy boy çocukları var.

9- Meryl Streep 

Kız kardeşinize, ablanıza "Senin tanıdığın bir kız varsa tanıştırsana" demişsinizdir belki de. Ama kimse bu arkadaş kadar şanslı olmamıştır. 35 yıl önce Meryl Streep, kız arkadaşının evine gidiyor. Orada kız arkadaşı yok, ama abisi Don Gummer var. O gün orada ne olduysa şimdi 4 çocukları ve mutlu bir evlilikleri var.

10- Jessica Alba

Çoğu dergiye göre dünyanın en seksi kadını. Peki kimle evlendi? Ünlü bir zengin mi hayır? Prodüksiyon asistanıyla. Fantastik Dörtlü belki müthiş bir film olmadı ama Cash Warren'a asrın kıyağını yaptı. Bu şanslı arkadaş orada hayatının aşkıyla tanışıp, evlendi.

"Ben o kadar şanslı değilim, burası Türkiye" diyenler Görücü Usülü Evlilik Nasıl Olur? yazısı tam size göre ;) "Yok ben eş bulurum da en azından zengin gibi görünelim" diyorsanız da sizi buraya alalım.