Lake Mutfak Dekorasyonu Nasıl Yapılır?

Yıldız İnci Ayağ Lake Mutfak Dekorasyonu Nasıl Yapılır?

Parlaklığıyla göz dolduran lake ürünler mutfaklarda şıklığı ön planda tutanlar için çok kullanışlıdır. Lake cila ile cilalanmış mutfak dolaplarıyla kullandığınız tüm dekorasyon ürünleri ve diğer ev aletleri ön plana çıkacaktır.

Mutfakta renk, kişisel bir zevk olmakla birlikte son dönemin gözde rengi beyazdır. Beyazın sade ama şık görüntüsü asaleti vurguladığından bu renk tercih nedenidir.

Lake mutfak dekorasyonunda püf noktalar:

  • Beyaz lake dolaplar mutfağınızı olduğundan daha geniş gösterir. Bu nedenle mutfağınız için ayırdığınız alan küçükse beyaz sizin renginiz olmalı. Bu sayede temiz ve geniş görünen bir mutfak yaratmayı başarabilirsiniz.
  • Bembeyaz bir mutfak tasarladıysanız duvara asacağınız renkli bir saat ya da tablo, mekanı hareketlendirecektir. Bu dekorasyonda halıda renk kullanarak mekana canlılık katabilirsiniz.
  • Beyazın dışında mutfak dolaplarında hemen her rengi kullanabilirsiniz. Lake, her renkle uyumlu ve her rengi şık gösteren bir özelliğe sahiptir. Siyah ya da kırmızı, isterseniz bordo lake cila ile ışıl ışıl bir görüntü sunacaktır.
  • Siyah lake dolaplarınızı açık renk halı kullanarak yumuşatabilirsiniz. Ancak mutfak için beyaz halının çok kullanışlı olmadığını belirtmek gerekiyor.
  • Lake dolaplarınızı hangi renkte seçerseniz seçin mutfakta duvar renklerini açık tutmalısınız. Bu sayede ferah, aydınlık bir ortam oluşturabilirsiniz.
  • Lake dolaplar, ışığı yansıtma özelliğine sahiptir. Dolapların altlarında bulunan taçların uçlarına yerleştireceğiniz led lambalarla ışıl ışıl biri ortam oluşturmak mümkün.
  • Lake mutfak dekorasyonunu modern çizgiler taşıyan bir avizeyle zevkinize göre tamamlamayı unutmayın.