Nasıl Kolay  » 

Stil

 »  Moda

Kısa Bluzun Altına Ne Giyilir?

Yıldız İnci Ayağ Kısa Bluzun Altına Ne Giyilir?

Moda bir rüzgardır ve ne zaman, ne taraftan eseceği belli olmaz. İşte kısa zaman önce esmeye başlayan ve büyük bir kitleyi etkisi altına alan kısa bluz modası özellikle gençler arasında oldukça revaçtadır. Dizilerde sevilen, beğenilen oyuncuların da bu rüzgara eşlik etmesi, rüzgarın esişini devamlı hale getirmektedir. Kısa bluz, giyenlerin kendisini özgür hissetmesi, içinde rahat hareket ettiğinden dolayı herhangi bir hareket kısıtlılığına neden olmaması gibi nedenlerle sık tercih edilmektedir.

Kısa bluzun altına neler giyebilirsiniz?

Kısa bluzu daha çok gençler tercih etmektedir. Ancak bununla birlikte bacak boyu uzun olan herkese oldukça yakışan bir kıyafettir.

Kısa bluzun altına dar paça, spor kesim bir pantolon tercih etmelisiniz. Pantolonunuz spor kesimlere sahip, denim ya da keten bir pantolon olabilir.

Kısa bluzu en rahat yüksek bel denimlerle kullanabilirsiniz. Bu kombinin en büyük tamamlayıcısı kısa bluzun içine giyeceğiniz kıyafetinizin rengine uygun renkli badilerdir. Yüksek bel denim pantolon, kısa bir bluz ve bu kısa bluzun içine renkli bir atlet badi ile oldukç spor ve tarz bir görünüm elde edebilirsiniz. Renkli atlet badinizi denim pantolonunuzun içine sokmadan dışarda kullanmalısınız.

Pantolondan yana bir tercihte bulunmayacaksanız kısa bluzunuz emin olun ki kalem eteklerle de çok hoş bir görüntü oluşturacaktır. Kalem etek üzerine kısa bluz seçerken renklerin zıtlıklarından faydalanmalısınız.

Klasik çizgilere sahip siyah bir kalem eteği çarpıcı hale getirmek için beyaz kısa bluzla tamamlayabileceğiniz gibi siyah beyaz iki renkli bir bluzla da tamamlayabilirsiniz.

Klasik bir görüntü oluşturmak yerine farklı bir hava estirmek istiyorsanız desenli bir kalem etek üzerine siyah kısa bir bluzla kombin oluşturmalısınız.

Mini kloş eteğinizle de kısa bluz tercih edebilirsiniz. Desenli, mini bir kloş etek üzerine beyaz bir bluz giyebilirsiniz. Daha spor görünmesini istiyorsanız beyaz bluzunuz penye, pamuklu kumaştan, daha iddialı görünmek istiyorsanız bluzunuzu krep kumaş özellikli kumaşlardan tercih edin.