Kapı Arkası Askısı Nasıl Seçilir?

Yigit Oruc Kapı Arkası Askısı Nasıl Seçilir?

Düzenli olmak zaman yönetimi konusunda kolaylık sağlar. Yaşanılan ortamın pratik kullanıma uygun organize edilmesi günlük işleri basitleştireceği gibi moralinizi de olumlu yönde etkileyecektir. Çevrenizi bu şekilde düzenlemek için birçok farklı organizasyon çözümleri bulunmaktadır. Kapı arkasında kullanılan askılar da bu çözümlerden biridir. Yazının devamında kapı arkasında kullanılan askıların çeşitleri ve işlevleriyle ilgili faydalı bilgiler bulabilirsiniz.

Kapı arkasında kullanılan askılar birçok farklı çeşitte karşınıza çıkabilir. Genel olarak bölmeli, birleşik set halinde ve tekli olarak bulunur. Bölmeli modeller çoğunlukla kumaştan yapılır. Farklı boyutta ve modelde bölme ya da cepleri olabilir. Estetik görünüm açısından daha çok çocuk odalarında, yatak odalarında ya da varsa giyinme odalarında kullanımı tercih edilmektedir. Birleşik set halinde kullanacağınız askılar kıyafet, çanta, takı benzeri eşyalar için düzenli ve az yer kaplayan çözümler üretir. Banyoda havlu ve bornozları asmak için kullanılabilir. Kişisel odalarda kırışmasını istemediğiniz kıyafetleri, günlük kullandığınız çantaları ve kemerleri asarak kolay kullanım sağlayabilirsiniz. Mutfakta da mutfak önlükleri ya da fazla poşetlerin konulduğu keseyi asabilirsiniz. Tekli satılan modelleri de yine aynı şekilde set halinde olduğu gibi kullanabilirsiniz. Az miktarda eşya için kullanmak istiyorsanız set halindeki askıların kalabalık görüntüsü yerine istediğiniz miktarda ayrı ayrı takarak kullanabilirsiniz.

Seçeceğiniz askılığın kanca kısmının kapınıza tam oturacak ölçülerde olması gerekir. Ucuz modeller askılığın kapıya yerleşmesinde sorun çıkarabilir. Aynı zamanda çok fazla ağırlık yüklenmemesi gerekir.