Nasıl Kolay  » 

Stil

 »  Moda

Dolgu Topuk Ayakkabılarla Nasıl Giyinilir?

Tayfun Kara Dolgu Topuk Ayakkabılarla Nasıl Giyinilir?

Dolgu Topuk ayakkabılar normal topukluların daha konforlu kardeşleridir. Onlar da benzer yüksekliği ve bacaklarınızın uzunluğunun görünümünü artırmayı vaat ederler fakat onlarla yürümek çok daha kolaydır. Onların ağır duruşu bazen onlarla beraber neyi giyeceğinize dair sizi zorlayabilir. Buradaki anahtar nokta dolgu topuk ayakkabılarınızı kıyafetiniz ile uyumlu şekilde giymektir böylece onlar çok uçarı ya da çok ağır gözükerek size rezil etmezler.

Biraz Bacak Gösterin
Dolgu topuklu ayakkabılar tüm uzunluklarda etek yada elbiselerde iş görürler fakat onların ağır duruşunu dengeleyecek şeyleri seçmelisiniz. Beyaz bir T-shirt ve haki rengi tek çizgi eteğin rengarenk bir dolgu topuk ayakkabı ile kombinini, arkadaşlarınız ile yemek yerken veya günlük işlerinizi yaparken seçin. Ya da düz lacivert ve beyaz çizgili elbiseyi kırmızı espadril dolgu topuklu  ayakkabı ile combine ederek daha denizci bir hava elde edebilirsiniz. Dolgu topuk ayakkabınızı bir çift şort ile mükemmelleştirebilirsiniz. Süslenmiş bir açık topuk ayakkabı kot şort ve basit bir kolsuz T-shirt ile yazın kombine edilebilirken aynı anda süet dolgu topuklu botlar uzun yürüyüş şortları ve favoriniz düğmeli bir bluz ve tayt ile sonbaharda giyilebilir. Kıyafetinizi dengeli tutmak için kelepçeli ya da büzgülü stili seçin. Bunlar genelde daha dolu görünürler.

Pantolon Giyin
Etekler ve elbiseler dolgu topuk ayakkabılar ile en çok giyilen şeylerde olsalar pantolonlar da iyi iş görürler. Dar kesim pantolonlar ya da skinny tip kotlar giymekten uzak durun çünkü bunlarsızın ayakkabılarınızın kocaman ve hantal gözükmesine sebep olurlar. Bunun yerine dolgu topuklu ayakkabılarınızı İspanyol paça yada geniş paça kesimli stillerle kombine ederek daha dengeli bir görüntü elde edin. Siyah deri dolgu topukluları koyu renkli kovboy kesim kotlar ve deri bir ceket ya da açık topuklu kadife bir çifti geniş kesim çizgili pantolonla ve ipek bir gömlekle  buluşma gecesi için kombine edin.