Nasıl Kolay  » 

Stil

 »  Moda

Dolgu Topuk Ayakkabı Modelleri

Tayfun Kara Dolgu Topuk Ayakkabı Modelleri

Gündelik
Eğer gündelik tarzda giyinmek istiyorsanız  bir espadril ayakkabı giyin. Espardiller gündelik tarzda giyilebilecek ayakkabılardır ve genellikle ipten örülürler ve üst taraflarında bezden bir parça bulunur. Espadril dolgu topuk aykkabılar günlük ve şıktırlar fakat onları yaz ve bahar aylarında giyebilirsiniz. Espadrillerinizi daha yazlık gibi göstermek için daha parlak renkli ya da eğlenceli baskılı kıyafetlerle giyebilirsiniz.

Alternatif
Babet tipi dolgu topuk ayakkabılar eğer çok fazla ayak göstermek istemiyorsanız sandaletlere mükemmel bir alternatiftir. Babet tipi dolgu topuk ayakkabılar çok fazla materyalden yapılır bundan dolayı deri ya da yapay deri seçimlerini kıyafetinize göre yapın.

Moda Öncüsü
Oxford tipi erkek ayakkabıları kadın ayakkabılarında kendi tarzlarını yarattılar. Onlar öncelikle daha kadınsı düz ayakkabılar ile başladılar fakat daha sonra birçok tasarımcı tarafından dolgu topuk ayakkabı haline getirildiler. Stilde öne çıkın ve bu çok moda dolgu topuk ayakkabılar ile trendin içinde olun. Oxford dolgu topuk ayakkabılar bağcıklı yada bağcıksız şekilde birçok tip ve stilde olabilir bu da sizi en sevdiğinizi seçmenize olanak tanır.

Kışlık
Kışlık dolgu topuk ayakkabılar yüksek topuklu ayakkabılara mükemmel bir alternatiftir.  Dolgu topuk ayakkabılar hala çok tarz durabilirken çok daha fazla konfor vaat ederler. Dolgu topuk botlar diğer botlar gibi çok farklı tiplerde gelebilirler bu nedenle bileğe kadar topuklu bot, uzun bot ya da neyi hayal edebiliyorsanız onu giyin.