Nasıl Kolay  » 

Stil

 »  Moda

Beyaz Kot Nasıl Kombinlenir?

Mustafa Başaran

Beyaz Kot Nasıl Kombinlenir?

Klasik lacivert ya da siyah kotların aksine daha şık bir görünüme sahip olan beyaz kot ile gece ya da gündüz için pek çok kombin oluşturabilirsiniz. Farklı tarzlara ya da mekanlara uygun beyaz kot kombinleri yaparak hem şık hem de stil sahibi bir görünüm yakalayabilirsiniz.

Gündüzden Geceye Uzayan Beyaz Kot Kombinleri

Yaz günlerinin en çok tercih edilen pantolon çeşitlerinden biri olan beyaz kot, küçük değişikliklerle gündüzden geceye kullananım olanağı tanır. Gündüz işte, okulda ya da arkadaş buluşmasında giyeceğiniz beyaz kotunuzu şık bir bluz ve düz ayakkabılar ile kombinleyebilirsiniz. Gece eğlenmeye ya da şık bir davete gidecekseniz bu kombini topuklular, küçük bir clutch ile tamamlamanız yeterlidir.

Spor ya da Klasik Hiç Fark Etmez!

Beyaz kot, yapısı ve sade görünümü nedeniyle pek çok tarz ile uyum sağlar. Rahat oluşu sayesinde spor kombinlerin baş tacı olurken, klasik kombinlerde ise şık ve asil görünüm yakalar. Beyaz kot ile spor bir kombin yapmak için desenli ve renki bir t-shirt, t-shirt ile uyum sağlayacak renkli bir sandalet, spor ayakkabı, espadril seçmek yeterlidir. Bu kombin, sırt çantası ya da spor tarzda bir çanta ile tamamlanır. Beyaz kot ile klasik bir şıklık içinse en uygun üst giysi gömlektir. Şifon bir gömlek, beyaz kot, en sevdiğiniz modelde topuklu ayakkabı ya da düz Oxford ayakakabılar, arzu ettiğiniz boyutta deri bir çanta ile harika bir kombin yapabilirsiniz. Beyaz kot her renkle uyum sağlayacağından kombinizde üst giysi ve aksesuar uyumunu yakalamanız yeterlidir.

Modayı Takip Eden Erkeklerin Beyaz Kot Kombinleri

Beyaz kot özellikle yaz aylarında modayı takip eden ve şık görünmek isteyen erkeklerin ilk tercihleri arasında yer alır. Gündüz spor bir gömlek, t-shirt ya da atlet ile kombinlenen pantolonun altına spor ayakkabılar ya da sandaletler iyi bir seçim olabilir. Gece ya da akşam randevularında ise daha klasik bir üst giysi ile kombinlenen beyaz kotu makosen, Oxford ayakkabılar ya da espadriller tamamlar. 

Beyaz ayakkabı kombininde dikkat edilmesi gerekenleri Beyaz Ayakkabı Nasıl Kombinlenir? yazımızda bulabilirsiniz.